Ельпластівські труби збережуть чарівний Світязь

Шацьк

 

У Шацькому районі Волинської області реалізовується великий інфраструктурний проект «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», який здійснюється за Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», що реалізується в рамках Європейського інструменту сусідства за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальний бюджет проекту 6 450 000,00 євро.

Побудова водогонів, каналізаційних мереж і каналізаційних очисних споруд – це максимум, якого намагається досягти районна влада, однак нестача фінансів змушує першочергово зосередитись на проблемах каналізування, щоби в такий спосіб запобігти забрудненню ґрунтових вод і зберегти Шацькі озера та зменшити негативні впливи на довкілля.

У цьому інфраструктурному проекті для побудови напірних каналізаційних мереж застосовуються надійні та довговічні труби з ПЕ 100 Компанії «Ельпласт», які допоможуть зберегти унікальну екологію Поліського краю.