Зв’язок з менеджером

ТРУБИ Е2-D – гофровані труби для систем дренажу

ГОФРОВАНІ ТРУБИ ДЛЯ СИСТЕМ ДРЕНАЖУ

Для будівництва дренажних трубопроводів Компанія „Ельпласт” виробляє із HDPE труби серії E2-D номінальними діаметрами 110 і 160 мм. Доставляються вони мірними відрізками довжиною 4 або 6 м в комплекті з двохрозтрубною муфтою і двома ущільнюючими кільцями.

Для здійснення дренажу в середньозернистих пісках з середнім діаметром частин менше 0,3-0,4 мм, а також в дрібнозернистих і пилових пісках, супісках і при слоїстій структурі водоносного шару Компанія „Ельпласт” планує випускати дренажні труби в захисних фільтрованих оболонках.

Труба E2-D дренаж Ельпласт

Для обладнання дренажних систем використовуються труби з відповідною перфорацією. За допомогою спеціального обладнання між гофрами труб роблять прорізи, які забезпечують поступлення ґрунтових вод всередину труби. Розміри, кількість і розміщення прорізів залежить від завдань будівництва, типу дренажу (досконалого чи недосконалого), а також розрахункової величини секундного розходу притоку в дренажний трубопровід і його нахилу. В зв’язку з цим Компанія „Ельпласт” пропонує споживачам 4 види труб серії Е2-D.

Е2-D ОР – без перфорацій: використовуються для транспортування інфільтрованих стічних вод до колодязів. Колір труби Е2-D – чорний (верхня частина труб для дренажу недосконалого типу Е2-D МР і Е2-D LР позначається світлою рискою).

Для будівництва трубопроводів з використанням труб серії Е2 Компанія „Ельпласт” пропонує також широкий асортимент фасонних виробів.

Номінальний діаметр: 110 ÷ 600 мм.

ТРУБИ Е2-D - гофровані труби для систем дренажу

 ДСТУ Б В.2.5-32:2007