Зв’язок з менеджером

ТРУБИ Е2-К – двошарові гофровані безнапірні для зовнішніх каналізаційних мереж

ТРУБИ Е2-К - двошарові гофровані безнапірні
для зовнішніх каналізаційних мереж, виготовляються згідно з ДСТУ Б В.2.5-32:2007

Труби Е2-К виготовляються з поліпропілену РР-В та поліетилену HDPE і використовуються для будівництва побутової, дощової та загальностічної каналізації.
Завдяки високій хімічній стійкості та, зокрема, температурній стійкості труб із поліпропілену, можуть використовуватись також у безнапірних промислових мережах.
Зокрема, підвищена хімічна стійкість поліпропілену дозволяє застосовувати ці труби не тільки в будівництві безнапірних побутових чи дощових каналізаційних мереж загального призначення, але й використовувати для транспортування промислових стоків в умовах хімічно забруднених ґрунтів.

Діапазон робочих температур для труб із поліпропілену складає від -20 до +110 ºС, завдяки чому можливий монтаж трубопроводів при мінусових температурах, а також транспортування високоградусних теплоносіїв.

Труби ТРУБИ Е2-К двошарові гофровані безнапірні  для зовнішніх каналізаційних мереж Ельпласт

Крім цього, поліпропілен, у порівнянні з поліетиленом, більш легкий, має більшу стійкість до навантажень.
Для будівництва безнапірних зовнішніх каналізаційних мереж Компанія „Ельпласт” серійно виготовляє труби Е2-К номінальним діаметром 110 - 400 мм. за спеціальним замовленням можливі також поставки труб діаметром 250, 500 - 1200 мм. Труби поставляються мірними відрізками довжиною 3, 4 або 6 м в комплекті з двохрозтрубною муфтою і двома ущільнюючими кільцями. За бажанням замовника труби Ø 110 мм можуть доставлятись в бухтах до 50 м.п.

Колір труб: зовнішня поверхня – теракотова, або чорна; внутрішня – світло-сіра.

Номінальний діаметр: 110 ÷ 1200 мм.

ТРУБИ Е2-К - двошарові гофровані безнапірні для зовнішніх каналізаційних мереж

 ДСТУ Б В.2.5-32:2007

Сертифікат відповідності - ТРУБИ Е2-К – двошарові гофровані безнапірні для зовнішніх каналізаційних мереж Ельпласт