Зв’язок з менеджером

“ТВІНПЛАСТ” – коекструдовані труби для газопроводів

Коекструдовані труби «ТВІНПЛАСТ»

Труби «Твінпласт» виготовляються із використанням матеріалу PE 100 RC, що є більш стійким, ніж звичайний ПЕ 100 до впливу абразивного середовища. PE 100 RC спеціально розроблений для альтернативних методів прокладання труб. Цей матеріал відповідає вимогам PAS 1075:2009-04 та EN 1555-1:2010. Завдяки його високій в’язкості розплаву при екструзії, довготривалій гідростатичній міцності, винятковій стійкості до довготривалих навантажень і високій стійкості до розповсюдження тріщин, труби виготовлені із використанням РЕ 100 RC рекомендуються при застосуванні для альтернативних методів монтажу (наприклад, прокладання без піщаної підсипки і можливість повторного використання вийнятого ґрунту для монтажу у відкритих траншеях, а також при безтраншейних методах прокладання).

«Твінпласт» є монолітною конструкцією. Під час виробництва багатошарової коекструдованої труби «Твінпласт» захисний шар РЕ 100 RC і напірна труба РЕ 100 поєднуються на молекулярному рівні на етапі одночасної екструзії.
Коекструдовані труби «Твінпласт» з’єднуються за допомогою зварювання (нагрітим інструментомвстик та із застосуванням терморезисторних муфт).

ТРУБИ ТВІНПЛАСТ - КОЕКСТРУДОВАНІ ТРУБИ - ЕЛЬПЛАСТ

ПЕРЕВАГИ ДВОШАРОВИХ ТРУБ «ТВІНПЛАСТ»:

  • вищий рівень захисту;
  • підвищена безпека;
  • збільшений термін служби;
  • підвищена стійкість до механічних навантажень;
  • можливість використання різних технологій
    прокладання;
  • зниження витрат при прокладанні;
  • зменшення експлуатаційних витрат;
  • Прогнозований гарантійний термін експлуатації не менше 100 років.

Труби «Твінпласт» відповідають вимогам ДСТУ Б EN 1555-2:2012 «Системи пластмасових трубопроводів для подачі газоподібного палива. Поліетилен (РЕ).

Номінальний зовнішній діаметр Ø160 ÷ 630 мм.

Стандартні розмірні відношення: SDR 11; SDR 17; SDR 17,6.

Гігієнічний висновок Санстанції (СЕС)

Гігієнічний висновок - Коекструдовані труби газ ТВІНПЛАСТ Стор_1 Ельпласт

ТРУБИ БАГАТОШАРОВІ СОЕКСТРУДОВАНІ ТВІНПЛАСТ ДЛЯ ГАЗОПОДІБНОГО ПАЛИВА

Технічні умови

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО на продукцію

Труби двошарові соекструдовані із термопластисних комппозицій поліетелену та поліпропілену для подачі газоподібного палива ТВІНПЛАСТ

Сертифікат відповідності - Труби двошарові соекструдовані із термопластисних комппозицій поліетелену та поліпропілену газ ТВІНПЛАСТ 0 ЕльпластСертифікат відповідності - Труби двошарові соекструдовані із термопластисних комппозицій поліетелену та поліпропілену газ ТВІНПЛАСТ 1 Ельпласт