Зв’язок з менеджером

Каналізаційні системи Е2-К

Труба водовідвідна з муфтою ПП Е2-К

Труби для зовнішньої каналізації Е2-К з профільованими стінками виробляються із поліпропілену нової генерації – блочного сополімеру РР-В. За властивостями цей матеріал набагато переважає можливості PVC і РЕ, забезпечуючи виробам ряд додаткових експлуатаційних переваг.

Зокрема, підвищена хімічна стійкість поліпропілену дозволяє застосовувати ці труби не тільки в будівництві безнапірних побутових чи дощових каналізаційних мереж загального призначення, але й використовувати для транспортування промислових стоків в умовах хімічно забруднених ґрунтів.

Діапазон робочих температур для труб із поліпропілену складає від -20 до +110 ºС, завдяки чому можливий монтаж трубопроводів при мінусових температурах, а також транспортування високоградусних теплоносіїв.

Крім цього, поліпропілен, у порівнянні з поліетиленом, більш легкий, має більшу стійкість до навантажень.

Для будівництва безнапірних зовнішніх каналізаційних мереж Компанія „Ельпласт” серійно виготовляє труби Е2-К номінальним діаметром 110 - 400 мм. за спеціальним замовленням можливі також поставки труб діаметром 250, 500 - 1200 мм. Труби поставляються мірними відрізками довжиною 3, 4 або 6 м в комплекті з двохрозтрубною муфтою і двома ущільнюючими кільцями. За бажанням замовника труби Ø 110 мм можуть доставлятись в бухтах до 50 м.п.

Колір труб: зовнішня поверхня – теракотова, внутрішня – світло-сіра.